Главная Страница  >   Все документы  >   Отчеты и статистика  >   Основні досягнення в лікувально-профілактичних закладах міста за останні роки

Основні досягнення в лікувально-профілактичних закладах міста за останні роки
22 ноября 2010 | Прочитали 1568 | Комментариев 0


З метою підвищення рівня якості надання медичної допомоги мешканцям міста кожен рік, за підтримкою депутатського корпусу міської ради, проводиться робота з поліпшення матеріально-технічної бази лікувально-профілактичних закладів міста. Велика робота проводиться в стаціонарах міста:

  1. Закінчено капітальний ремонт приміщень під бактеріологічну лабораторію на базі міської лікарні № 1. Облаштування приміщення під лабораторію розпочалося в 2008 році. В 2009 році виділено з міського бюджету 5 млн. 300 тис. грн. В 2010 році ця сума становить 2 млн. 244 тис. грн.. Загальна вартість робіт становить 8 млн. 300 тис, грн.. Відкриття цієї лабораторії надасть змогу в подальшому економити бюджетні кошти, що витрачаються зараз на обстеження декретованої групи населення (вчителів, вихователів, медичних працівників, робітники соціальних служб). Значно покращиться діагностичний процес в лікувальній роботі. Також буде можливо проводити обстеження на платній основі працівниками торгівлі, харчової промисловості та працівникам інших підприємств.
  2. Протягом останніх років придбано сучасне медичне обладнання в міську лікарні № 3 на майже 900,0 тис. грн., в тому числі сучасний УЗД апарат, фетальні монітори, астроскоп - апарат для проведення лапороскопічних операцій суглобів.
  3. В міську лікарні № 4 за кошти міського бюджету придбано сучасне медичне обладнання на загальну суму майже 4 млн. грн.., в тому числі в 2008 році, комп'ютерний томограф вартістю 3 млн. 700 тис. Протягом останніх років проведено капітальні ремонти поліклінічного відділення, відділення неврології, терапії, мікрохірургії та харчоблоку на загальну суму 400 тис. грн.
  4. В 2008 році в лікарню швидкої медичної допомоги за кошти міського бюджету для проведення контрольованих травматологічних операцій придбано рентген арку вартістю 1 млн. 200 тис. грн., придбано зварювальне обладнання для біологічних тканин, розроблене на базі інституту ім. Патона, введено в експлуатацію відео спостереження за хворими в палатах інтенсивної терапії та реанімації. Проведені капітальні ремонти палат для інвалідів та учасників бойових дій, реанімаційного відділення, операційного блоку.
  5. За останні три роки придбано сучасне медичне обладнання в дитячу лікарню № 2, в тому числі і апарат штучної вентиляції легенів для реанімаційного відділення на суму більше 400 тис. грн.. Поліпшені умови перебування в лікувальному закладі хворих дітей. В відділеннях лікарні проведено заміну вікон на метало пластикові. Проведені капітальні ремонти боксів інфекційного відділення, лабораторії.

На сучасному рівні надається медична допомога в пологових будинках міста, проводиться робота по відкриттю індивідуальних пологових залів та індивідуальних після пологових палат перебування матері :

  1. В пологовому будинку № 1 проведено капітальний ремонт палат в 2008 році за кошти міського бюджету на суму 700,0 тис. грн.. За рахунок коштів виділених з бюджету розвитку в 2009 році (1,2 млн. грн.) виконано прибудову ще 8 палат. Також в пологовому будинку № 1 проведено ремонт та обладнання мамографічного кабінету на суму 183,0 тис. грн..
  2. На протязі останніх років створені поліпшені умови перебування жінок в відділеннях пологового будинку № 2. проведені капітальні ремонти палат на майже 700,0 тис. грн.. Придбано сучасне медичне обладнання для проведення малоінвазивних операцій в 2008 році на загальну суму 1 млн. 300 тис. грн..

8.   В 2008 році розпочато капітальний ремонт в пологовому будинку № 3.
Проведено ремонт в акушерському відділенні, реанімаційних
відділеннях, в післяпологових палатах. В 2009 році з міського бюджету
було виділено 1,5 млн. грн., в 2010 - 1 млн. 800 тис. грн..
В 2010 році вирішене питання обладнання кисневими концентраторами усі реанімаційні відділення пологових будинків та стаціонарів міста з метою відходу від використання балонів з киснем.
9.   Для організації безперебійної роботи станції швидкої медичної
допомоги постійно оновлюється парк санітарного автотранспорту. Так
завдяки благодійній роботі Партії Регіонів в 2009 році станція
отримала 2 машини швидкої допомоги, придбано за бюджетні кошти в
2008 році - 5 машин, а в 2010 -2 машини швидкої допомоги.
Гостро стоїть питання кадрової політики в галузі охорони здоров'я. Молоді спеціалісти, що приходять сьогодні в медицину не отримують належну заробітну плату, не забезпечені житлом. Першим кроком в вирішенні цього питання є організація сімейного гуртожитку. В 2009 році рішенням міської ради виділені кошти в сумі 300,0 тис. грн.. для ремонту та переведення філії дитячої поліклініки № 2 в основний корпус з метою організацій в приміщені філіалу по вул.. 3-я Лінія-17, гуртожитку для медичних працівників. В 2010 році з бюджету гзшвитку міста міській поліклініці № 2 виділено 1 млн. 800 тис. грн. для здійснення цього проекту. На сьогоднішній день роботи по влаштуванню гуртожитку майже закінчені і галузь отримає одинадцять квартир. 10.Протягом останніх трьох років постійно оновлюється матеріально-технічна база амбулаторно-поліклінічних закладах міста. За бюджетні кошти та за підтримкою депутатського корпусу міської ради придбано сучасні УЗД апарати, рентген обладнання. 11.Завершено роботи з реконструкції міської поліклініки № 4. Цей захід було здійснено завдяки іпотечній програмі на 3 млн. грн.., яка тривала декілька років, із залученням коштів з міського бюджету. Так в 2009Зарегистрироваться

Комментарии