Главная Страница  >   Все документы  >   Сессии Николаевского городского совета  >   Проекти рішень 7 сесії міської ради  >   “Про вилучення, надання, передачу у власність, спільну сумісну та спільну часткову власність, надання в оренду земельних ділянок громадянам, зміну цільового призначення земельної ділянки та внесення змін до рішень міської ради та виконкому міської ради по Заводському району м. Миколаєва”

“Про вилучення, надання, передачу у власність, спільну сумісну та спільну часткову власність, надання в оренду земельних ділянок громадянам, зміну цільового призначення земельної ділянки та внесення змін до рішень міської ради та виконкому міської ради по Заводському району м. Миколаєва”
01 июля 2011 | Прочитали 2058 | Комментариев 0
Про вилучення,   надання, передачу  у  власність,   спільну
сумісну та  спільну  часткову  власність, надання в оренду
земельних     ділянок    громадянам,    зміну         цільового
призначення земельної ділянки та внесення змін до рішень
міської  ради та виконкому міської ради  по    Заводському
району м.Миколаєва

Розглянувши звернення юридичних осіб та громадян, наявну земельно-кадастрову інформацію, погодження з постійними комісіями міської ради, керуючись Конституцією України, Земельним кодексом України, Законами України “Про оренду землі”, “Про землеустрій”,“Про місцеве самоврядування в Україні”, постановою Кабінету Міністрів України “Про затвердження Порядку розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок”,  рішенням міської ради від 31.10.03 №16/7,   міська рада

ВИРІШИЛА:

1.Надати громадянам у власність земельні ділянки, раніше надані їм у користування для обслуговування жилого будинку і господарських споруд,  додатково надати земельні ділянки, передати в оренду земельні ділянки для будівництва та обслуговування  жилого будинку, господарських будівель, передати в оренду земельні ділянки для ведення городництва, надати у власність земельні ділянки для  ведення садівництва:

1. Затвердити проект землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки площею 1000  кв.м , у тому числі 153 кв.м під капітальною забудовою, 847 кв.м під прибудинковою територією, за рахунок земель міста, не наданих у власність або користування, з віднесенням їх до земель житлової забудови,  для  обслуговування жилого будинку,  господарських будівель і споруд за адресою:  Залізничне селище,363.
            Обмеження   на   використання    земельної   ділянки  згідно з КООВЗД відсутні.               
 1.1.Дозвіл на складання проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки наданий рішенням  міської ради від  06.09.10 № 48/34.
 1.2.Надати Коркешко  Тетяні Володимирівні у власність земельну ділянку площею 1000 кв.м  для обслуговування   жилого   будинку  ,  господарських  будівель і споруд за адресою: Залізничне селище,363 .
Пункт 1 розглянуто на засіданні постійної комісії міської ради з питань  архітектури, будівництва та регулювання земельних відносин від 15.06.11, протокол №21, на якому рекомендовано погодити та винести це питання на розгляд  міської ради.

  2. Затвердити технічну документацію із землеустрою щодо складання державного акта, що посвідчує право власності   на земельну ділянку загальною площею  428 кв.м , у тому числі 184 кв.м під капітальною забудовою ,244 кв.м під прибудинковою територією, за рахунок земель міста, не наданих у власність або користування,  з віднесенням їх до земель житлової забудови, для  обслуговування жилого будинку , господарських будівель і споруд по вул.4 Слобідській,202-а.                         .
            Обмеження   на   використання    земельної   ділянки  згідно з КООВЗД  відсутні.               
  2.1.Надати Петровському Володимиру Анатолійовичу у власність   земельну ділянку площею 428 кв.м  для обслуговування   жилого   будинку, господарських будівель  і   споруд по вул.4 Слобідській,202-а.
Пункт 2 розглянуто на засіданні постійної комісії міської ради з питань  архітектури, будівництва та регулювання земельних відносин від 01.06.11, протокол №19, на якому рекомендовано погодити та винести це питання на розгляд  міської ради.

2.Надати громадянам у спільну сумісну власність із співвласниками земельні ділянки, раніше надані їм у користування, для  обслуговування жилого будинку і господарських споруд, додатково надати земельні ділянки, передати в оренду земельні ділянки для обслуговування  жилого будинку, господарських будівель, передати в  оренду земельні ділянки для ведення городництва, надати у спільну сумісну власність земельні ділянки для  ведення садівництва:

1. Затвердити проект землеустрою щодо складання державного акта,    що посвідчує право спільної сумісної власності  на земельну ділянку загальною площею 794  кв.м , у тому числі 160 кв.м під капітальною забудовою , 614 кв.м під прибудинковою територією, 20 кв.м під тимчасовою забудовою, за рахунок земель міста, не наданих у власність або користування, з віднесенням її до земель житлової забудови, для  обслуговування жилого будинку,  господарських будівель і споруд за адресою: вул. 7 Ялтинська,26.
            Обмеження   на   використання    земельної   ділянки  згідно з КООВЗД відсутні.               
 1.1.Дозвіл на складання проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки наданий рішенням  міської ради від  06.09.10 № 48/34.
 1.2.Надати Андрієнку Валерію Володимировичу та Андрієнко Людмилі Миколаївні у спільну сумісну власність земельну ділянку площею 794 кв.м  для обслуговування   жилого   будинку  ,  господарських  будівель і споруд за адресою: вул. 7 Ялтинська,26.
  Пункт 1 розглянуто на засіданні постійної комісії міської ради з питань  архітектури, будівництва та регулювання земельних відносин від 22.06.11, протокол №22, на якому рекомендовано погодити та винести це питання на розгляд  міської ради.

Зобов’язати громадян:
- зареєструвати земельні ділянки, внести зміни до технічних паспортів домоволодінь, провести розподіл домоволодінь у комунальному підприємстві “Миколаївське міжміське бюро технічної інвентаризації”;
-замовити виготовлення документації по винесенню земельних ділянок на місцевість;
- укласти договір оренди  земельної ділянки;
- виконувати обов’язки землевласника або землекористувача відповідно до вимог  статей 91, 96 Земельного кодексу України;
 - виконувати вимоги щодо обмежень у користуванні земельною ділянкою згідно з висновками служб міста;   
-    замовникам одержати документи, які посвідчують  право на землю, у Миколаївській  регіональній філії ДП «Центр Державного земельного кадастру при Державному комітеті України по земельних ресурсах».

3. Внести зміни до рішень міської ради:
1. У пункті 6.2 розділу І рішення міської ради від 18.12.09  №42/63 прізвище «Муковніній» замінити прізвищем «Бойко ».
(Підстава: свідоцтво про укладання шлюбу від 09.02.08 №034122).

Пункт 1 розглянуто на засіданні постійної комісії міської ради з питань архітектури, будівництва та регулювання земельних відносин від 15.06.11, протокол №21, на якому рекомендовано погодити та винести це питання на розгляд міської ради.

          2. Припинити право користування земельною ділянкою площею           92 кв.м по пров.Бутоми,13-а :

          2.1  Пункт 12.2 розділу І рішення міської ради від 25.06.10 №47/49:  «12.2.Надати Шевчику Максиму Олександровичу   у власність      земельну ділянку площею 92 кв.м  для  обслуговування житлового будинку та господарських споруд  по пров. Бутоми, 13-а.» визнати таким, що втратив чинність.

           2.2 Пункт 3.2 розділу І рішення міської ради від  06.09.10 №48/38:   «3.2.Надати Шевчик Клавдії Гаврилівні   в оренду на 25 років       земельну ділянку площею 92 кв.м  для  обслуговування житлового будинку та господарських споруд  по пров. Бутоми, 13-а.» визнати таким, що втратив чинність.

           2.3 Договір оренди земельної ділянки, який зареєстровано  в книзі записів договорів оренди від 07.10.10 №7832 , розірвати з 01.06.11.

(Підстава: договір купівлі-продажу від 06.04.11 №961).
Пункт 2 розглянуто на засіданні постійної комісії міської ради з питань архітектури, будівництва та регулювання земельних відносин від 22.06.11, протокол №22, на якому рекомендовано погодити та винести це питання на розгляд міської ради

4. Управлінню земельних ресурсів :
-    провести реєстрацію договорів оренди земельних ділянок.

5.Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника міського голови Гуллєра В.І.


Міський голова                                                                                         В.Д.ЧайкаЗарегистрироваться

Комментарии