Главная Страница  >   Все документы  >   Сессии Николаевского городского совета  >   Проекти рішень 7 сесії міської ради  >   “Про вилучення, надання, передачу у власність, спільну сумісну та спільну часткову власність, надання в оренду земельних ділянок громадянам, зміну цільового призначення земельної ділянки та внесення змін до рішень міської ради та виконкому міської ради по Центральному району м. Миколаєва”

“Про вилучення, надання, передачу у власність, спільну сумісну та спільну часткову власність, надання в оренду земельних ділянок громадянам, зміну цільового призначення земельної ділянки та внесення змін до рішень міської ради та виконкому міської ради по Центральному району м. Миколаєва”
01 июля 2011 | Прочитали 1743 | Комментариев 0


 s-zr-106         

                   

                              
    Про вилучення, надання, передачу у власність, спільну    сумісну та спільну часткову власність, надання в оренду земельних ділянок громадянам, зміну цільового призначення земельної ділянки та внесення змін до рішень міської ради та виконкому міської ради  по Центральному району м.МиколаєваРозглянувши звернення юридичних осіб та громадян, наявну земельно-кадастрову інформацію, погодження з постійними комісіями міської ради, керуючись Конституцією України, Земельним кодексом України, Законами України “Про оренду землі”, “Про землеустрій”, “Про місцеве самоврядування в Україні”, постановою Кабінету Міністрів України “Про затвердження Порядку розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок”,  рішенням міської ради від 31.10.03 №16/7,   міська рада

ВИРІШИЛА:

1. Надати громадянам у власність земельні ділянки, раніше надані їм у користування для обслуговування жилого будинку і господарських споруд,  додатково надати земельні ділянки, передати в оренду земельні ділянки для будівництва та обслуговування  жилого будинку, господарських будівель, передати в оренду земельні ділянки для ведення городництва, надати у власність земельні ділянки для  ведення садівництва:


1. Затвердити технічну документацію із землеустрою щодо складання документа (державного акта), що посвідчує право власності на земельну ділянку площею  1000 кв.м, у тому числі 28 кв.м під тимчасовою забудовою, 972 кв.м під прибудинковою територією,  з віднесенням її до земель житлової забудови, для будівництва та обслуговування жилого будинку,  господарських будівель і споруд по вул. Лісовій, 55.
Земельна ділянка передана у власність рішенням виконкому Матвіївської селищної ради від 18.12.1997  №177.
 На земельну ділянку діють обмеження у використанні згідно зКООВЗД типу 01.01.05 - «охоронна зона навколо (вздовж) об’єкта енергетичної системи» на частину земельної ділянки площею  220 кв.м.
1.1.Надати Андрієнко Юлії Анатоліївні у власність земельну ділянку площею  1000 кв.м  для будівництва та обслуговування жилого будинку,  господарських будівель і споруд по вул. Лісовій, 55.
Пункт 1 розглянуто на засіданні постійної комісії міської ради з питань  архітектури, будівництва та регулювання земельних відносин від 15.06.11, протокол №21, на якому рекомендовано погодити та винести це питання на розгляд  міської ради.

2. Затвердити технічну документацію із землеустрою щодо складання документа (державного акта), що посвідчує право власності на земельну ділянку площею  750 кв.м, у тому числі 138 кв.м під капітальною забудовою, 26 кв.м під тимчасовою забудовою, 586 кв.м під прибудинковою територією, за рахунок земель міста, не наданих у власність або користування,  з віднесенням їх до земель житлової забудови, для  обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд по вул. 9 Воєнній,16/1.   
            Обмеження   на   використання    земельної   ділянки  згідно з КООВЗД відсутні.               
 2.1.Надати Трощенку Петру Юхимовичу у  власність   земельну ділянку площею 750 кв.м  для обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд по вул. 9 Воєнній,16/1.   
Пункт 2 розглянуто на засіданні постійної комісії міської ради з питань  архітектури, будівництва та регулювання земельних відносин від 15.06.11, протокол №21, на якому рекомендовано погодити та винести це питання на розгляд  міської ради.

3. Затвердити технічну документацію із землеустрою щодо складання документа (державного акта), що посвідчує право власності на земельну ділянку площею  1000 кв.м, у тому числі 174 кв.м під капітальною забудовою, 826 кв.м під прибудинковою територією, за рахунок земель міста, не наданих у власність або користування,  з віднесенням їх до земель житлової забудови, для  обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд по вул. Маяковського, 24.
       Обмеження   на   використання    земельної   ділянки  згідно з КООВЗД відсутні.               
3.1.Надати Деордієву Валерію Миколайовичу  у власність земельну ділянку площею 1000 кв.м  для  обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд по вул. Маяковського,24.
Пункт 3 розглянуто на засіданні постійної комісії міської ради з питань  архітектури, будівництва та регулювання земельних відносин від 15.06.11, протокол №21, на якому рекомендовано погодити та винести це питання на розгляд  міської ради.

4. Затвердити технічну документацію із землеустрою щодо складання документа (державного акта), що посвідчує право власності на земельну ділянку площею  555 кв.м, у тому числі 145 кв.м під капітальною забудовою, 410 кв.м під прибудинковою територією, за рахунок земель міста, не наданих у власність або користування,  з віднесенням їх до земель житлової забудови, для  обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд по пров.Травневому,9.
На земельну ділянку діють обмеження у використанні згідно з КООВЗД типу 01.01.05 - «охоронна зона навколо (вздовж) об’єкта енергетичної системи» на частину земельної ділянки площею  407 кв.м.
4.1.Надати Білому Василю Васильовичу  земельну ділянку площею      555 кв.м  для  обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд по пров.Травневому,9.
Пункт 4 розглянуто на засіданні постійної комісії міської ради з питань  архітектури, будівництва та регулювання земельних відносин від 15.06.11, протокол №21, на якому рекомендовано погодити та винести це питання на розгляд  міської ради.

5. Затвердити технічну документацію із землеустрою щодо складання державного акта, що посвідчує право власності на земельну ділянку загальною площею  540 кв.м, у тому числі 112 кв.м під капітальною забудовою, 428 кв.м під прибудинковою територією, за рахунок земель міста, не наданих у власність або користування, з віднесенням її до земель житлової забудови, для обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд за адресою: Інгульський проїзд, 25.
Обмеження на використання земельної ділянки згідно  з КООВЗД відсутні.
5.1.Надати Манзюк Катерині Василівні у власність земельну ділянку площею 540 кв.м для обслуговування   жилого   будинку, господарських будівель і споруд за адресою:  Інгульський проїзд, 25.
Пункт 5 розглянуто на засіданні постійної комісії міської ради з питань  архітектури, будівництва та регулювання земельних відносин від 22.06.11, протокол №22, на якому рекомендовано погодити та винести це питання на розгляд  міської ради.
6. Затвердити технічну документацію із землеустрою щодо складання документа (договору оренди),  терміном на 25 років, що посвідчує право користування земельною ділянкою площею  337 кв.м, у тому числі 337 кв.м під прибудинковою територією, із домоволодіння загальною площею       1337 кв.м, для обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд по вул. Очаківській, 61.
Обмеження на використання земельної ділянки згідно  з КООВЗД відсутні.
6.1.Надати Передрипчо Дмитру Михайловичу в оренду, терміном на 25 років, земельну ділянку площею 337 кв.м, із домоволодіння загальною площею 1337 кв.м,  для обслуговування   жилого   будинку, господарських будівель і споруд по вул.  Очаківській, 61.
Пункт 6 розглянуто на засіданні постійної комісії міської ради з питань  архітектури, будівництва та регулювання земельних відносин від 22.06.11, протокол №22, на якому рекомендовано погодити та винести це питання на розгляд  міської ради.

7. Затвердити технічну документацію із землеустрою щодо складання державного акта, що посвідчує право власності на земельну ділянку загальною площею 492 кв.м, у тому числі 169 кв.м під капітальною забудовою, 25 кв.м під тимчасовою забудовою,  298 кв.м під прибудинковою територією, за рахунок земель міста, не наданих у власність або користування, з віднесенням її до земель житлової забудови, для обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд по        вул. Фурманова, 65.
Обмеження на використання земельної ділянки згідно  з КООВЗД відсутні.
7.1.Надати Снісаренку Миколі Івановичу у власність земельну ділянку площею 492 кв.м для обслуговування   жилого   будинку, господарських будівель і споруд по вул.  Фурманова, 65.
Пункт 7 розглянуто на засіданні постійної комісії міської ради з питань  архітектури, будівництва та регулювання земельних відносин від 22.06.11, протокол №22, на якому рекомендовано погодити та винести це питання на розгляд  міської ради.

8. Затвердити технічну документацію із землеустрою щодо складання державного акта, що посвідчує право власності на земельну ділянку загальною площею  315 кв.м, у тому числі 115 кв.м під капітальною забудовою, 200 кв.м під прибудинковою територією, за рахунок земель міста, не наданих у власність або користування, з віднесенням її до земель житлової забудови, для обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд по вул. Дзержинського, 9.
Обмеження на використання земельної ділянки згідно  з КООВЗД відсутні.
8.1.Надати Півошенко Вірі Олександрівні у власність земельну ділянку площею 315 кв.м для обслуговування   жилого   будинку, господарських будівель і споруд по вул.  Дзержинського, 9.
Пункт 8 розглянуто на засіданні постійної комісії міської ради з питань  архітектури, будівництва та регулювання земельних відносин від 22.06.11, протокол №22, на якому рекомендовано погодити та винести це питання на розгляд  міської ради.


9. Затвердити технічну документацію із землеустрою щодо складання державного акта, що посвідчує право власності на земельну ділянку загальною площею  491 кв.м, у тому числі 149 кв.м під капітальною забудовою, 2 кв.м під тимчасовою забудовою, 340 кв.м під прибудинковою територією, за рахунок земель міста, не наданих у власність або користування, з віднесенням її до земель житлової забудови, для обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд по вул. Пересадівській, 4.
Обмеження на використання земельної ділянки згідно  з КООВЗД відсутні.
9.1.Надати Юхненко Галині Пилипівні у власність земельну ділянку площею 491 кв.м для обслуговування   жилого   будинку, господарських будівель і споруд по вул.  Пересадівській, 4.
Пункт 9 розглянуто на засіданні постійної комісії міської ради з питань  архітектури, будівництва та регулювання земельних відносин від 22.06.11, протокол №22, на якому рекомендовано погодити та винести це питання на розгляд  міської ради.


10. Затвердити технічну документацію із землеустрою щодо складання державного акта, що посвідчує право власності на земельну ділянку загальною площею  531 кв.м, у тому числі 168 кв.м під капітальною забудовою, 363 кв.м під прибудинковою територією, за рахунок земель міста, не наданих у власність або користування, з віднесенням її до земель житлової забудови, для обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд по вул. Потьомкінській, 86.
Обмеження на використання земельної ділянки згідно  з КООВЗД відсутні.
10.1.Надати Савві Лідії Георгіївні у власність земельну ділянку площею 531 кв.м для обслуговування   жилого   будинку, господарських будівель і споруд по вул.  Потьомкінській, 86.
Пункт 10 розглянуто на засіданні постійної комісії міської ради з питань  архітектури, будівництва та регулювання земельних відносин від 22.06.11, протокол №22, на якому рекомендовано погодити та винести це питання на розгляд  міської ради.

11. Затвердити технічну документацію із землеустрою щодо складання документів, що посвідчують  право  власності та право користування земельною ділянкою загальною  площею  1110 кв.м  (1000 кв.м для надання у власність, у тому числі 137 кв.м  під капітальною забудовою, 17 кв.м під тимчасовою  забудовою, 846 кв.м під прибудинковою територією та 110 кв.м під   прибудинковою територією для передачі в оренду терміном на 25 років), за рахунок земель міста, не наданих у власність або користування, з віднесенням її до земель житлової забудови, для обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд по вул. Одеській, 109.
Земельна ділянка має обмеження у використанні згідно з КООВЗД типу 01.06.23 – «інші обмеження (водопровід)» на частину земельної ділянки площею       318 кв.м.
11.1.Надати Бесконечному Анатолію Олексійовичу у  власність земельну ділянку площею 1000 кв.м із домоволодіння загальною площею 1110 кв.м для  обслуговування   жилого   будинку, господарських будівель і споруд по вул.  Одеській, 109.
11.2.Передати Бесконечному Анатолію Олексійовичу в  оренду, терміном на 25 років, земельну ділянку площею 110 кв.м із домоволодіння загальною площею 1110 кв.м для  обслуговування   жилого   будинку, господарських будівель і споруд по вул.  Одеській, 109.
Пункт 11 розглянуто на засіданні постійної комісії міської ради з питань  архітектури, будівництва та регулювання земельних відносин від 22.06.11, протокол №22, на якому рекомендовано погодити та винести це питання на розгляд  міської ради.

12. Затвердити технічну документацію із землеустрою щодо складання документів, що посвідчують  право  власності та право користування земельною ділянкою загальною  площею  1365 кв.м  (1000 кв.м для надання у власність,  та 365 кв.м для передачі в оренду терміном на 25 років), за рахунок земель міста, не наданих у власність або користування, з віднесенням її до земель житлової забудови, для обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд по вул. Верхній, 141.
Обмеження на використання земельної ділянки згідно  з КООВЗД відсутні.
12.1.Надати Добровольському Олексію Леонідовичу у  власність земельну ділянку площею 1000 кв.м із домоволодіння загальною площею 1365 кв.м для  обслуговування   жилого   будинку, господарських будівель і споруд по вул Верхній, 141.
12.2.Передати Добровольському Олексію Леонідовичу в  оренду, терміном на 25 років, земельну ділянку площею 365 кв.м із домоволодіння загальною площею 1365 кв.м для  обслуговування   жилого   будинку, господарських будівель і споруд по вул.  Верхній, 141.
Пункт 12 розглянуто на засіданні постійної комісії міської ради з питань  архітектури, будівництва та регулювання земельних відносин від 22.06.11, протокол №22, на якому рекомендовано погодити та винести це питання на розгляд  міської ради.

13. Затвердити технічну документацію із землеустрою щодо складання документів, що посвідчують  право  власності та право користування земельною ділянкою загальною  площею  1300 кв.м  (1000 кв.м для надання у власність, у тому числі 162 кв.м  під капітальною забудовою, 838 кв.м під прибудинковою територією та 300 кв.м під  прибудинковою територією для передачі в оренду терміном на 25 років), за рахунок земель міста, не наданих у власність або користування, з віднесенням її до земель житлової забудови, для обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд по вул. Силікатній, 36.
Земельна ділянка має обмеження у використанні згідно з КООВЗД типу 01.01.05 – «охоронна зона навколо (вздовж) об'єкта енергетичної системи» на частину земельної ділянки №2 площею 205 кв.м.
13.1.Надати Петренко Марії Микитівні у  власність земельну ділянку площею 1000 кв.м із домоволодіння загальною площею 1300 кв.м для  обслуговування   жилого   будинку, господарських будівель і споруд по     вул.  Силікатній, 36.
13.2.Передати Петренко Марії Микитівні в  оренду, терміном на 25 років, земельну ділянку площею 300 кв.м із домоволодіння загальною площею 1300 кв.м для  обслуговування   жилого   будинку, господарських будівель і споруд по вул.  Силікатній, 36.
Пункт 13 розглянуто на засіданні постійної комісії міської ради з питань  архітектури, будівництва та регулювання земельних відносин від 22.06.11, протокол №22, на якому рекомендовано погодити та винести це питання на розгляд  міської ради.

14. Затвердити технічну документацію із землеустрою щодо складання державного акта, що посвідчує право власності на земельну ділянку загальною площею  95 кв.м, у тому числі 76 кв.м під капітальною забудовою, 19 кв.м під прибудинковою територією, за рахунок земель міста, не наданих у власність або користування, з віднесенням її до земель житлової забудови, для обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд по вул. 2 Набережній, 95.
Земельна ділянка має обмеження у використанні згідно з КООВЗД типу 01.05.02 – «прибережні захисні смуги вздовж річок, навколо водойм та на островах».
14.1.Надати Каверзі Миколі Григоровичу у власність земельну ділянку площею 95 кв.м для обслуговування   жилого   будинку, господарських будівель і споруд по вул.  2 Набережній, 95.
Пункт 14 розглянуто на засіданні постійної комісії міської ради з питань  архітектури, будівництва та регулювання земельних відносин від 22.06.11, протокол №22, на якому рекомендовано погодити та винести це питання на розгляд  міської ради.

15. Продовжити громадянам Конотопенко Єфросинії  Іванівні, Шевченко Тетяні Володимирівні, Шкабарі Ганні Іванівні та Калкутіній Тетяні Станіславівні (до шлюбу Балихіній Тетяні Станіславівні) оренду, терміном на 2 роки,  земельної ділянки площею 1202 кв.м, переданої в оренду рішенням міської ради від 25.04.08  №23/44, для вирішення питання визнання права власності на житловий будинок по вул. 2 Набережній, 2.
Пункт 15 розглянуто на засіданні постійної комісії міської ради з питань  архітектури, будівництва та регулювання земельних відносин від 21.06.11, протокол №21, на якому рекомендовано погодити та винести це питання на розгляд  міської ради.

2.Надати громадянам у спільну сумісну власність із співвласниками земельні ділянки, раніше надані їм у користування, для  обслуговування жилого будинку і господарських споруд, додатково надати земельні ділянки, передати в оренду земельні ділянки для обслуговування  жилого будинку, господарських будівель, передати в оренду земельні ділянки для ведення городництва, надати у спільну сумісну власність земельні ділянки для  ведення садівництва:
1. Затвердити технічну документацію із землеустрою щодо складання державного акта, що посвідчує право  спільної сумісної власності на земельну ділянку загальною площею  162 кв.м, у тому числі 99 кв.м під капітальною забудовою, 63 кв.м під прибудинковою територією, із домоволодіння №19 по вул. Теслярській,  з віднесенням її до земель житлової забудови, для обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд по вул. Теслярській, 19/1.
Обмеження на використання земельної ділянки згідно  з КООВЗД відсутні.
1.1.Надати Латіш Ігорю Івановичу та Латіш Наталі Олегівні у спільну сумісну  власність земельну ділянку площею 162 кв.м для обслуговування   жилого   будинку, господарських будівель і споруд по вул.  Теслярській, 19/1.
Пункт 1 розглянуто на засіданні постійної комісії міської ради з питань  архітектури, будівництва та регулювання земельних відносин від 22.06.11, протокол №22, на якому рекомендовано погодити та винести це питання на розгляд  міської ради.

2. Затвердити технічну документацію із землеустрою щодо складання державного акта, що посвідчує право спільної сумісної власності на земельну ділянку загальною площею  564 кв.м, у тому числі 86 кв.м під капітальною забудовою, 478 кв.м під прибудинковою територією, за рахунок земель міста, не наданих у власність або користування, з віднесенням її до земель житлової забудови, для обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд по пров. Березанському, 3.
Обмеження на використання земельної ділянки згідно  з КООВЗД відсутні.
2.1.Надати Баштовій Марії Іванівні та Баштовому Олегу Анатолійовичу у спільну сумісну  власність земельну ділянку площею 564 кв.м для обслуговування   жилого   будинку, господарських будівель і споруд по пров. Березанському, 3.
Пункт 2 розглянуто на засіданні постійної комісії міської ради з питань  архітектури, будівництва та регулювання земельних відносин від 22.06.11, протокол №22, на якому рекомендовано погодити та винести це питання на розгляд  міської ради.

3. Надати у власність членам садово-виноградарських товариств, садових товариств земельні ділянки, раніше надані їм у користування для ведення садівництва:
1.Затвердити технічну документацію із землеустрою щодо складання державного акта, що посвідчує право власності на земельну  ділянку №169 загальною площею 500 кв.м, за рахунок земель  садівничого товариства імені Мічуріна, для ведення   садівництва.
Обмеження на використання земельної ділянки згідно  з КООВЗД відсутні.
1.1.Надати Дьяченку Олегу Володимировичу у власність земельну  ділянку №169 загальною площею 500 кв.м  для ведення садівництва у складі  садівничого товариства імені Мічуріна.
Пункт 1 розглянуто на засіданні постійної комісії міської ради з питань  архітектури, будівництва та регулювання земельних відносин від 22.06.11, протокол №22, на якому рекомендовано погодити та винести це питання на розгляд  міської ради.

4. Надати громадянам у власність земельні ділянки для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель:
         1. Затвердити проект землеустрою щодо відведення у власність  земельної ділянки загальною площею 1000 кв.м, за рахунок земель міста, не наданих у власність або користування, з віднесенням її до земель житлової забудови, для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд по вул. Серебрича, 25 ( вул. Молодіжна).
Обмеження на використання земельної ділянки згідно  з КООВЗД відсутні.
1.1. Дозвіл на складання проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки наданий рішенням міської ради від 08.11.07  №17/37.
       1.2. Надати Рєці Віталію Вікторовичу у власність земельну ділянку площею 1000 кв.м для  будівництва та обслуговування   жилого   будинку, господарських будівель і споруд по вул. Серебрича, 25 (вул.Молодіжна).
(Підстава: заміна в написанні назви вулиці згідно з рішенням міської ради від 21.04.11  №5/19)       
Пункт 1 розглянуто на засіданні постійної комісії міської ради з питань  архітектури, будівництва та регулювання земельних відносин від 22.06.11, протокол №22, на якому рекомендовано погодити та винести це питання на розгляд  міської ради.

         2. Затвердити проект землеустрою щодо відведення у власність  земельної ділянки загальною площею 1000 кв.м, за рахунок земель міста, не наданих у власність або користування, з віднесенням її до земель житлової забудови, для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд по пров.  2 Прикордонному, 10.
Обмеження на використання земельної ділянки згідно  з КООВЗД відсутні.
2.1. Дозвіл на складання проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки наданий рішенням міської ради від 28.04.09  №34/41.
       2.2. Надати Мамикіну Миколі Анатолійовичу у власність земельну ділянку площею 1000 кв.м для  будівництва та обслуговування   жилого   будинку, господарських будівель і споруд по пров. 2 Прикордонному, 10.
Пункт 2 розглянуто на засіданні постійної комісії міської ради з питань  архітектури, будівництва та регулювання земельних відносин від 01.06.11, протокол №19, на якому рекомендовано погодити та винести це питання на розгляд  міської ради.

Замовникам:
- оформити будівельний паспорт земельної ділянки та дозвіл на забудову в управлінні містобудування та архітектури виконкому Миколаївської міської ради.

5.Передати громадянам в оренду та продовжити строк користування земельною ділянкою для розміщення й обслуговування металевого гаража без обладнання оглядової ями,  капітального гаража:

1.Затвердити технічну документацію із землеустрою щодо складання документа (договору оренди), терміном до 21.05.24,  на земельну ділянку площею  30 кв.м, у тому числі 28 кв.м під капітальною забудовою,    2 кв.м під прибудинковою територією, для  обслуговування індивідуального гаража на дворовій території по вул. Нікольській , 49-а/5.   
            Обмеження   на   використання    земельної   ділянки  згідно з КООВЗД відсутні.               
 1.1 Надати Пічугіній Наталі Володимирівні в оренду, терміном до 21.05.24, земельну ділянку площею 30 кв.м, у тому числі 28 кв.м під капітальною забудовою, 2 кв.м під прибудинковою територією, для  обслуговування індивідуального гаража на дворовій території по вул. Нікольській, 49-а/5.   
Пункт 1 розглянуто на засіданні постійної комісії міської ради з питань  архітектури, будівництва та регулювання земельних відносин від 15.06.11, протокол №21, на якому рекомендовано погодити та винести це питання на розгляд  міської ради.


6. Внести зміни до рішень міської ради та виконкому міської ради:

1. Пункти 47.2 розділу 1 рішення міської ради від 06.09.10  №48/37:
  «47.2.Передати Козіч Людмилі Павлівні в оренду терміном на 25 років земельну ділянку  площею 309 кв.м із домоволодіння загальною площею 1309 кв.м для обслуговування  жилого будинку, господарських будівель і споруд по вул. Слов' янській, 132» визнати таким, що втратив чинність.
(Підстава: договір дарування житлового будинку по вул. Слов' янській, 132)
Пункт 1 розглянуто на засіданні постійної комісії міської ради з питань  архітектури, будівництва та регулювання земельних відносин від 15.06.11, протокол №21, на якому рекомендовано погодити та винести це питання на розгляд  міської ради.


Зобов’язати громадян:

- зареєструвати земельні ділянки, внести зміни до технічних паспортів домоволодінь, провести розподіл домоволодінь у комунальному підприємстві «Миколаївське міжміське бюро технічної інвентаризації»;
- замовити виготовлення документації по винесенню земельних ділянок на місцевість;
-    укласти договір оренди  земельної ділянки;
- виконувати обов’язки землевласника або землекористувача відповідно до вимог  статей 91, 96 Земельного кодексу України;
    - виконувати вимоги щодо обмежень у користуванні земельною ділянкою згідно з висновками служб міста;  
-    одержати документи, які посвідчують право на землю, у Миколаївській регіональній філії ДП «Центр Державного земельного кадастру при Державному комітеті України по земельних ресурсах» .

7. Управлінню земельних ресурсів :
-    провести реєстрацію договорів оренди земельних ділянок.

8. Матеріали рішення розглянуті на засіданнях постійної комісії  міської ради з питань архітектури, будівництва та регулювання земельних відносин від 01.06.11, протокол №19, від 15.06.11, протокол №21,  від 22.06.11, протокол №22, на яких  рекомендовано погодити та винести  питання на розгляд  міської ради.

9. Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника міського голови  Гуллєра  В. І.
Міський голова                                                                                  В.Д.Чайка
                                                                   В.Д.ЧайкаЗарегистрироваться

Комментарии