Главная Страница  >   Все документы  >   Сессии Николаевского городского совета  >   Проекти рішень 7 сесії міської ради  >   “Про внесення змін та доповнень до рішення Миколаївської міської ради №1/8 від 09.12.2010 «Про затвердження Регламенту Миколаївської міської ради VI скликання”

“Про внесення змін та доповнень до рішення Миколаївської міської ради №1/8 від 09.12.2010 «Про затвердження Регламенту Миколаївської міської ради VI скликання”
01 июля 2011 | Прочитали 1230 | Комментариев 0


s-dprp-19
Про внесення доповнень до рішення Миколаївської міської ради від 09.12.10 №1/8 «Про затвердження Регламенту  Миколаївської   міської    ради VІ скликання»


З метою впорядкування проходження розробниками регуляторних актів регуляторної процедури та прийняття міською радою регуляторних актів, керуючись Законом України "Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності", ст. ст. 25, 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада

ВИРІШИЛА:

1. Внести доповнення до рішення Миколаївської міської ради від 09.12.10 №1/8 «Про затвердження Регламенту  Миколаївської   міської    ради VІ скликання», виклавши  частину 10 статті 19 в наступній редакції:
« 10. Розробка та розгляд міською радою проектів регуляторних актів у сфері господарської діяльності здійснюється в установленому цим Регламентом порядку з обов’язковим дотриманням процедури, визначеної Законом України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності».
Висновок щодо дотримання розробником регуляторного акта  процедури, визначеної Законом України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності», надається виконавчим органом міської ради, до повноважень якого входить здійснення контролю за реалізацією органами місцевого самоврядування Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності» за встановленою формою з відповідним відображенням в аркуші ознайомлення з проектом регуляторного акта.
Строк, протягом якого виконавчий орган міської ради, до повноважень якого входить здійснення контролю за реалізацією органами місцевого самоврядування Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності», розглядає  проект регуляторного акта на відповідність дотримання вимог Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності», становить п’ять календарних днів.
У разі несхвалення виконавчим органом міської ради, до повноважень якого входить здійснення контролю за реалізацією органами місцевого самоврядування Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності», у зв’язку із порушенням розробником регуляторного акта регуляторної процедури,  визначеної чинним законодавством України, аркуш ознайомлення з проектом регуляторного акта вищевказаним виконавчим органом міської ради підписується із зауваженнями, про що додається відповідний висновок у письмовій формі. Проект регуляторного акта повертається розробнику на доопрацювання.
У разі погодження проекту регуляторного акта виконавчим органом міської ради, до повноважень якого входить здійснення контролю за реалізацією органами місцевого самоврядування Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності», надається відповідний висновок у письмовій формі.
Забороняється винесення на розгляд міської ради проекту регуляторного акта, якщо наявна хоча б одна з таких обставин:
-    відсутній аналіз регуляторного впливу;
-    проект регуляторного акта не був оприлюднений або оприлюднений в порушення ст.ст. 9, 13 Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності»;
-    відсутній позитивний висновок виконавчого органу міської ради, до повноважень якого входить здійснення контролю за реалізацією органами місцевого самоврядування Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності».

2. Контроль за виконанням даного рішення покласти на міського голову Чайку В.Д.Міський голова                                       В. Д. ЧайкаЗарегистрироваться

Комментарии