Система общественных сигналовСегодня: 10 декабря 2023 сайт посетили: 19 жителей города Николаева

Главная Страница  >   Новости  >   Факты  >   Для громадських активістів видано посібник із отримання публічної інформації

Для громадських активістів видано посібник із отримання публічної інформації
Добавлено: 21 июня 2011Для громадських активістів видано посібник із отримання публічної інформації Інформаційно-правовий центр “Наше право” видав посібник для активістів громадських організацій "Як отримати публічну інформацію?". Видання підготовано за підтримки програми “Верховенство права” Міжнародного фонду “Відродження”.

Посібник містить практичні рекомендації стосовно отримання публічної інформації, викладені у формі запитань і відповідей, зразки запитів, заяв, скарг і адміністративних позовів.

Як відзначила програмна директорка центру, авторка-упорядниця посібника Оксана Ващук, видання має на меті популяризувати можливості реалізації права на інформацію, передбачені в законі “Про доступ до публічної інформації” для широкої громадськості, у стислій та зрозумілій формі описати особливості підготовки та надсилання запитів на інформацію, а також оскарження неправомірних відмов у наданні інформації.

public_info.pdf
Мова: українська (розмір - 284Kb)

Зарегистрироваться

Комментарии