Главная Страница   >  Заяви о проблеме в городе!   >  Другие вопросы   >  2477. Сквер біля "Діксі Барбекю"
 • Распечатать

  2477. Сквер біля "Діксі Барбекю"

  Прочитали 1441 | Комментариев 2

 • Автор: О.Є.
  Дата: 02 октября 2013
  Район: Центральный
  Адрес: пр. Леніна, 75а (смотрите на карте)

  Прошу повідомити статус скверу на сходах, прилеглого до ресторану "Діксі Барбекю" за адресою пр. Леніна, 75а, а саме: в чіїй власності/оренді він на разі перебуває

  Якщо територія сквера перебуває в оренді, чи має орендар право перекривати вільний доступ до неї ?

  Питання виникло, позаяк два входи на цю територію буквально нещодавно були перекриті огорожею та хвірткою.

 • Автор: Олександр Вікторович Бондар 06 ноября 2013

  На Ваше електронне звернення щодо надання роз’яснень стосовно статусу скверу біля ресторану «Діксі Барбекю» за адресою: пр. Леніна – вул. Московська, виконком Миколаївської міської ради повідомляє наступне.
  Відповідно до рішення Миколаївської міської ради від 04.04.2013 № 27/16 «Про затвердження переліку об’єктів зеленого господарства, віднесених до територій рекреаційного призначення в м. Миколаєві» визначено перелік парків, скверів та інших об’єктів зеленого господарства.
  Дана територія не віднесена до вищезазначеного переліку, не має статусу скверу та відведена ТОВ юридичній фірмі «Укрінконтракт» відповідно до рішення Миколаївської міської ради від 30.10.2008 № 29/44.
  Діючим земельним законодавством визначено, що орендар земельної ділянки має право самостійно господарювати на землі з дотриманням умов договору оренди землі, зводити в установленому порядку житлові, виробничі, культурно-побутові та інші будівлі і споруди та закладати багаторічні насадження за згодою орендодавця.

1