Главная Страница   >  Заяви о проблеме в городе!   >  Другие вопросы   >  2581. Конечна маршруток № 20, 31, 37, 34, 45
 • Распечатать

  2581. Конечна маршруток № 20, 31, 37, 34, 45

  Прочитали 1737 | Комментариев 3

 • Автор: Jeka
  Дата: 23 октября 2013
  Район: Заводской - Намыв
  Адрес: ул. Лазурная 4-16 (смотрите на карте)

  Уважаемый Юрий Исаевич!

  Хочу обратить Ваше внимание на конечные остановки маршрутных транспортных средств:
  1. паркуют свои авто перекрываю проезд для других автомобилистов, например на конечной остановке маршруток № 20, 31, 37 Транспортные средства ставят так, что они перекрывают практически всю проезжую часть, оставляя проезд все для одного транспортного средства, тем самым создавая аварийную ситуацию. Встречные транспортные средства с трудом могут там проехать.
  2. на конечной остановке маршруток № 34, 45 Руты и спринтеры стоят прямо перед/за перекрестками не придерживаясь ПДД 15,9 ґ тем самым закрывая обзор ТС которые выезжают с жилых дворов.
  Спасибо.

 • Автор: LXNDR 23 октября 2013

  это заявление для ГАИ, горсовет тут бессилен

 • Автор: Роман Олександрович Васюков 12 ноября 2013

  Виконавчий комітет Миколаївської міської ради приділяє значну увагу питанню організації дорожнього руху, безпеці мешканців міста та учасників дорожнього руху.
  Неодноразовим виїздом на місце, яке зазначене у Вашому зверненні, було виявлено ряд порушень правил зупинки та стоянки водіями міських автобусних маршрутів та власного автотранспорту. З порушниками було проведено профілактичні бесіди щодо недопущення порушень у подальшому та попереджено про адміністративну відповідальність.
  Керівникам підприємств-перевізників, які здійснюють пасажирські перевезення у місті Миколаєві, надано доручення щодо постійного контролю дотримання водіями ПДР, а саме пунктів 15.9 (зупинка забороняється), 15.10 (стоянка забороняється) на маршрутах обслуговування та кінцевих зупинках.
  Виконавчим комітетом Миколаївської міської ради направлено лист до ВДАІ ММУ УМВС України в Миколаївській області щодо проведення періодичних перевірок дотримання водіями міських автобусних маршрутів правил дорожнього руху на кінцевих зупинках у мкр. Намив.

1