• Распечатать

  2577. Автопідприємство "ПіК"

  Прочитали 1849 | Комментариев 2

 • Автор: О.Є.
  Дата: 22 октября 2013
  Район: Центральный
  Адрес: усе місто (смотрите на карте)

  Згідно повідомлень ЗМІ з посиланням на ВДАІ ММУ УМВС в Миколаївській області
   
  Цьогоріч за участю водіїв підприємства "ПіК" сталася найбільша кількість ДТП, а саме 24, що 15 з них з вини саме водіїв підприємства (тобто більшість), в результаті яких загинули 2 особи, а 24 отримали ушкодження різного ступеню тяжкості. Крім того в поточному році 12 водіїв підприємства були виявлені у стані алкогольного або наркотичного сп'яніння під час керування пасажирським автотранспортом. Таким чином водії саме підприємства "ПіК" є найбільшими порушниками ПДР з тяжкими наслідками серед підприємств, що надають послуги з пасажироперевезень.

  джерело
  http://news.pn/ru/incidents/90100

  Перевізники пасажирів існують для надання послуг містянам, а не для завдання їм каліцтв та смерті.
  Останній випадок вбивства стався 21 жовтня.

  Вимагаю почати процедуру розірвання договору надання послуги з пасажироверевезень з підприємством "ПіК".

 • Автор: Роман Олександрович Васюков 12 ноября 2013

  Виконавчий комітет Миколаївської міської ради приділяє значну увагу питанню безпеки мешканців міста, учасників дорожнього руху та плідно співпрацює з ВДАІ ММУ УМВС України в Миколаївській області.
  Працівниками управління транспортного комплексу, зв’язку та телекомунікацій спільно з представниками ВДАІ ММУ УМВС України в Миколаївській області та управління Укртрансінспекції з безпеки на наземному транспорті проводяться семінари з водіями, механіками, начальниками автоколон підприємств-перевізників міста Миколаєва, на яких значна увага приділяється безпеці дорожнього руху, а особливо недопущенню керування автобусами у стані алкогольного та наркотичного сп’яніння.
  Виконавчим комітетом Миколаївської міської ради вживаються усі можливі заходи щодо недопущення до перевезення пасажирів у м.Миколаєві водіїв, які грубо порушують ПДР, та на яких складено адміністративні протоколи за ст. 130, а саме: їх звільнюють з підприємств без права здійснювати пасажирські перевезення в обласному центрі у подальшому
  У 2013 році після остаточних висновків медичної комісії та винесення постанови суду з підприємств перевізників м.Миколаєва за рекомендаціями управління транспортного комплексу, зв’язку та телекомунікацій Миколаївської міської ради звільнено 17 водіїв міських автобусних маршрутів.
  Зазначена робота буде проводитись у подальшому.

1