Главная Страница   >  Заяви о проблеме в городе!   >  Социальная сфера   >  Труд и занятость   >  1868. Хочу работать и создавать рабочие места!
 • Распечатать

  1868. Хочу работать и создавать рабочие места!

  Прочитали 1877 | Комментариев 2

 • Автор: Анастаси
  Дата: 27 января 2013
  Район: Центральный
  Адрес: ул. Чкалова 108, кв. 28 (смотрите на карте)

  Ув. Владимир Дмитриевич! Я молодая жительница Николаева имею высшее образование и опыт работы в коммерческой организации. Хочу открыть ЧП (реализация цветов) и тем самым создать от 3 до 12 рабочих мест в нашем городе. Мой вопрос: могу ли я получить фин. поддержку от города для старта моего проекта и будет ли действовать в 2013 г. программа "Учимся бизнесу" (если да - как можно попасть на курс)?


  Заранее благодарна, Анастаси.

  P.S. Спасибо за такие проекты как Сквер и Старофлотские казармы.

 • Автор: Роман Олександрович Васюков 19 февраля 2013

  На Ваше звернення щодо можливості отримання фінансової підтримки від Миколаївської міської ради для старту Вашого проекту та проведення в 2013 році заходу «Ініціатива міського голови «Навчаємося бізнесу», яке надійшло на сайт міського голови, повідомляю наступне.
  Відповідно до напрямів та заходів Програми розвитку малого і середнього підприємництва у м. Миколаєві на 2013-2014 роки, затвердженої рішенням Миколаївської міської ради від 20.12.12 № 23/26, у 2013 році коштів для фінансової підтримки проектів суб’єктів господарювання для здійснення підприємницької діяльності не передбачено.
  Згідно з п. 4.3.2 «Підготовка, перепідготовка та підвищення кваліфікації кадрів для малого підприємництва» Програми розвитку малого і середнього підприємництва у м. Миколаєві на 2013-2014 роки, планується проведення заходу «Ініціатива міського голови «Навчаємося бізнесу».
  Додаткова інформація буде розміщена на офіційному Інтернет-порталі Миколаївської міської ради (www.gorsovet.mk.ua) в рубриці «Оголошення».

1