• Автор: Пухнастик
  Дата: 01 декабря 2011
  Район: Заводской - Лески
  Адрес: залізничне селище 270 (смотрите на карте)

  Доброго дня!  Звертаюсь до вас з проханням знайти роботу! Я закінчила педагогічний університет ім. Сухомлинського по спеціальності вчитель молодших класів. В 2003 р почала працювати в школі № 52, в 2005 році пішла в дикретну відпустку де і по сьогоднішній день нахожусь в ній... В школі сказали, що роботи мені немає коли я вийду з дикрету... Я дуже хочу піти працювати в прокоратуру, суд, міліцию.( просто хоча б для початку секретарем)... Але я розумію, що без зв'язків туди не візьмуть. Якщо треба буде навідь пішла б здобувати другу вищю освіту... Будь ласка допоможіть!!!! У мене закінчується термін дикретної відпустки, а так хочеться працювати в державній установі!!!!

 • Автор: Владимир Чайка 24 февраля 2012

  На Ваше звернення повідомляю наступне.
  Відповідно до ст.10 Закону України „Про службу в органах місцевого самоврядування" прийняття на службу в органи місцевого самоврядування здійснюється шляхом призначення на посади керівників відділів, управлінь та інших працівників органів місцевого самоврядування відповідно сільським, селищним, міським головою, головою районної, районної у місті, обласної ради на конкурсній основі чи за іншою процедурою, передбаченою законодавством України.
  Оголошення про проведення конкурсу на заміщення вакантних посад публікується у газеті «Вечерний Николаев», розміщується на сайті Миколаївської міської ради та надається звіт про наявність вакансій до центру зайнятості населення Центрального району.
  Правоохоронні органи не підпорядковуються виконавчим органам Миколаївської міської ради, тому з питання працевлаштування Вам слід звертатися безпосередньо до них.

1