• Автор: LXNDR 14 ноября 2012

  не надо делать замечания, вызывайте пожарных и районного инспектора по благоустройству

 • Автор: Валентин Васильевич Гайдаржи 26 ноября 2012

  На доручення міського голови на Ваше звернення щодо спалювання опалого листя на території Широкої Балки, яке надійшло на сайт міського голови, повідомляю наступне.
  Для проведення роз’яснювальної роботи департаментом житлово-комунального господарства Миколаївської міської ради було підготовлено та розміщено в усіх районах міста інформаційні біллборди щодо шкоди від спалювання опалого листя, а також видано плакати та листівки з даної тематики, які були передані до адміністрацій районів міста, у тому числі і до Корабельного району.
  Адміністрації Корабельного району надано доручення щодо вжиття заходів по Вашому зверненню відповідно до повноважень.

 • Автор: Володимир Ілліч Устенко 07 декабря 2012

  На доручення міського голови на Ваше звернення стосовно спалювання опалого листя на території мікрорайону Широка Балка, яке надійшло на сайт міського голови, повідомляю наступне.
  З метою попередження спалювання опалого листя у листопаді 2012 року проведено рейди по вул. Металургів, вул. Академіка Патона, вул. Торговій, вул. Бригадній, у мікрорайоні Широка Балка по вул. Декоративній, вул. Новаторів, вул. Новорічній, пр. Жовтневому. Під час рейдів мешканцям приватного сектору надавалися листівки про небезпечність спалювання опалого листя.
  Для більш результативної роботи прошу Вас надати до адміністрації Корабельного району конкретні адреси, за якими спалюється листя і мешканці не реагують на зауваження.

1